Edukativna radionica na temu regenerativna medicine i reproduktivne biologije

Na Medicinskom fakultetu UCG održana je edukativna radionica na teme Regenerativna medicina i Reproduktivna biologija kao mogućnosti posebnog vida usavršavanja, edukacije u obrazovnom procesu doktora medicine. Kroz savremene modele učenja prikazani su principi usvajanja novih tehnologija u reproduktivnoj i regenerativnoj medicini  kroz praktične vještine laboratorijskog rada.

Prof. dr Nebojša Andrić i prof. dr Goran Anačkov sa Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu su održali prezenetaciju o unaprijeđenom master studijskom programu Reproduktivna biologija.

Prof. dr Danijela Kirovski i doc. dr Ljubomir Jovanović sa Fakulteta veterinarkse medicine Univerziteta u Beogradu su održali prezentaciju o novom specijalističkom studijskom programu, Animalna biotehnologija u reprodukciji, a doc. dr Nemanja Jovičić i doc. dr Marina Kovačević sa Fakulteta medicinskih nauka, Univerziteta u Kragujevcu su održali prezentaciju o novom master studijskom programu Regenerativna medicina.