Sportski dan studenata SP Primjenjena fizioterapija UCG

Tradicionalna manifestacija studijskog programa Primijenjena fizioterapija Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore "Sportski dan studenata fizioterapije", održala se po osmi put.

Organizovana je u cilju da promoviše zdrave stilove života, bavljenje sportom i okupljanje što većeg broja studenata Medicinskog fakulteta.

U okviru jednodnevne manifestacije, studenti su pokazali sportski duh kroz različite sportske discipline kao i sticanje novih poznastava.

Želimo da se zahvalimo sponzorima koji su nam omogućili da nastavimo tradiciju i ove godine sa manifestacijom a to su Medicinski fakultet, Krušo company, Do-Do poslastičarnica, Zaga beauty studio, People's beach bar, Obuća Minja, Mikropub, M&N mobile shop, Light house kao i Studenstko vijeće Medicinskog fakulteta.