Medicinski seminari u Salzburgu - edukacija ljekara

Doc. dr Elvir Zvrko, lokalni koordinator ovog programa za Crnu Goru,  će održati prezentaciju na Medicinskom fakultetu u cilju upoznavanja ljekara sa:
- programom edukacije OMI seminars
- procesom i uslovima za prijavu

Lokacija: Amfiteatar u dekanatu
Datum: srijeda, 19. oktobar 2022.
Vrijeme: 14:00-15:00 časova

Ulaz je slobodan za sve zainteresovane.

Open Medical Institute (OMI)  seminars su intenzivni kursevi iz svih oblasti medicine koji traju po nedelju dana. Seminari se sastoje od predavanja od strane svetski priznatih stručnjaka iz raznih oblasti medicine, radionice, prezentacije slučajeva i vrlo često i praktična edukacija.

Seminari se organizuju se u Arenberg zamku u Salzburgu u Austriji, a učešće je omogućeno po pozivu kvalifikovanim ljekarima koji se prijave na konkurs. Sledeći rok za prijavu je 31. oktobra 2022. godine. Više informacija na web sajtu: https://www.openmedicalinstitute.org/seminars/