Posjeta predstavnika Farmaceutskog fakulteta iz Sarajeva

Dana 07.11.2022. god. održan je sastanak predstavnika Framaceutskog fakulteta u Sarajevu i Medicinskog fakulteta u Podgorici.

Sastanku su prisustvovali:

• sa Farmaceutskog fakulteta u Sarajevu, dekan, prof. dr Fahir Bečić, prodekan za internacionalnu saradnju, prof. dr Tamer Bego.
  • sa Medicinskog fakulteta u Podgorici: dekan, prof. dr Miodrag Radunović, prodekan za nastavu, prof. dr Aleksandra Vuksanović Božarić, prodekan za internacionalnu saradnju, prof. dr Nataša Popovć i rukovodilac studijskog programa Farmacija, prof. dr Zorica Potpara.

Na sastanku je dogovoreno produženje postojećeg Sporazuma o saradnji.

Takođe su otvorene mogućnosti za učešće u zajedničkim projektima za unapređenje praktične i teorijske nastave kroz kontrolu kvaliteta stečenog znanja, uvođenje izbornih modula u skladu za neophodnim kompetencijama prema zahtjevima trenutnog tržišta rada, i razvoj on-line platforme za sprovođenje stručne prakse.