Posjeta dr Veronike Gheroman i dr Viktora Gheromana sa Univerziteta u Krajovi

Putem ERASMUS+ programa za mobilnost u nastavi, na Medicinskom fakultetu  Univerziteta Crne Gore ove nedelje je organizovana posjeta dr Veronike Gheroman i dr Viktora Gheromana sa Univerziteta za medicinu i farmaciju iz Krajove u Rumuniji.
U okviru ove posete, 16. aprila 2024. godine, u auditorijumu Morfološkog instituta, dr Viktor Gheroman je održao predavanje na temu "Perspective of suicide." U organizaciji predavanja je učestvovala prof. dr Lidija Injac-Stevović, šef Katedre za psihijatriju Medicinskog fakulteta.
Ova posjeta predstavlja dragocjenu priliku za razmjenu znanja i iskustava naših stručnjaka u cilju uspostavljanja saradnje i zajedničkog učešća na budućim projektima koji će biti usmjereni na rješavanje problema u psihijatriji prisutnih kako na lokalnom i regionalnom, tako i na globalnom nivou.