Interni poziv za angažovanje studenata demonstratora na Medicinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore

Medicinski fakultet Univerziteta Crne Gore, u skladu sa Odlukom Rektora, broj 01-3472 od 06.10.2022. godine, oglašava Interni poziv za prijem demonstratora, u studijskoj 2022/2023, u trajanju od najviše tri mjeseca po semestru sa opterećenjem od 4 sata sedmično, za 2 izvršioca.

Uslov koji kandidati za demonstratora treba da ispunjavaju je da je student integrisanog studijskog programa Medicinskog fakulteta (IV,V,VI godina) ili student doktorskih studija na Medicinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore, a da nije u  statusu saradnika u nastavi na Univerzitetu Crne Gore.

Kandidati uz prijavu dostavljaju:

-  Curiculum Vitae (CV),

-  Dokaz o statusu studenta,

-  Dokaz o prosječnoj ocjeni ostvarenoj na prethodnim nivoima studija.

Molimo kandidate da dostave originalna dokumenta ili ovjerene kopije.

Odabir kandidata vrši se na konkurentskoj osnovi, prema ostvarenom srednjem uspjehu na prethodnim nivoima studija.

Nakon izvršenog posla demonstratoru se izdaje Uvjerenje o izvršenom poslu.

Zainteresovani kandidati prijave mogu predati lično, putem arhive Medicinskog fakulteta, do 18.10.2022.godine do 15h.

Neblagovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.