Poziv na predavanje "Kako napisati naučni rad"

Drage kolege,

organizacioni odbor MIMS-a 2 želi da omogući studentima priliku da budu aktivni učesnici i da uđu u svijet nauke i pisanja naučnih radova. Pozivamo vas da sjutra prisustvujete online predavanju o pisanju naučnih radova. Predavanje će voditi dr Maša Ždralević, saradnik Centra za naučno-istraživački rad Medicinskog fakulteta Podgorica.

Svi prijavljeni studenti imaće 20% popusta za kotizacije kao aktivni učesnici na predstojećem kongresu. Zainteresovani studenti moraju se registrovati tako što će poslati mejl pod naslovom "kako napisati naučni rad" na mims2info@gmail.com U sklopu prijave pošaljite pitanje koje bi željeli da postavite našem predavaču. Predavanje će biti interaktivno, tako da ćemo svi imati priliku da pitamo i naučimo nešto novo. Narednih dana biće održano još jedno predavanje gdje će studenti imati priliku da kažu svoje lično iskustvo u pisanju radova i prezentuju svoj rad.