IV sastanak projekta „MADE“ – MOBILE ACCESS DENTAL CLINIC

Održan je IV virtualni sastanak tima projekta MADE (Mobile Access Dental Clinic) 22.2.2022.

Članovi projektnog tima Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore: Doc. dr Mirjana

Đuričković , Prof. dr Ljiljana Vučković i dr Maša Ždralević inicirale su organizovanje IV redovnog  projektnog sastanaka u svrhu  evaluacije napredovanja na projektu, rasprave o predstojećim projektnim aktivnostima i događanjima, komunikaciji i finansiranju, na kome su učestvovali svi projektni partneri.

Sastanak je bio posvećen:

1) Izvještajima projektnih partnera  o  sprovedenim aktivnostima na projektu (radionice sa studentima i ugovaranje istih; predstavljanje aktivnosti i metodologije Akcionog planiranja; informacija o nabavci  zubobusa)

2) Planu aktivnosti  projektnih partnera do kraja ČETVRTOG izvještajnog razdoblja

3) Planu organizacije Pokretne dentalne klinike i ostalih predviđenih aktivnosti na projektu s posebnim osvrtom na trenutnu epidemiološku situaciju u zemljama PP-a i izazovima koji nas očekuju