Igor Petrović

mr Igor Petrović

saradnik u nastavi mr | Pomorski fakultet Kotor

Igor Petrović je rođen 22.05.1978. godine u Kotoru, gdje je završio osnovnu i srednju školu. Kao jedan od najboljih đaka Srednje pomorske škole, nagrađen je od Opštine Kotor. Višu pomorsku školu, Pomorsko nautički odsjek, upisao je 1996. godine, te dimplomirao 2000. godine kao najbolji student u klasi. Fakultet za pomorstvo Kotor u trajanju od četiri godine završio je 2006. godine. Od 30.01.1999 počinje ploviti kao kadet na japanskoj kompaniji Mitsui OSK Lines, na kojoj je plovio do juna 2021. Kao kapetan prvu komandu...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2023SCOPUS
Vera Kapetanović, Maja Krčum, Igor Petrović, Tatijana DlabačThe importance of information system for seafarers in Montenegro 2023 27th International Conference on Information Technology (IT)

Obavjestenja iz nastave