Predavanja profesorice Renate Bažok sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

U okviru Erasmus+ programa i mobilnosti nastavnog osoblja, prof. dr. sc. Renata Bažok, održaće na Biotehničkom fakultetu predavanja:

• Izazovi za održivu zaštitu bilja u Evropskoj uniji,
  • Biološko suzbijanje štetočina u zaštićenim prostorima u utorak, 28. maja 2024. sa početkom u 11 h u sali u dekanatu,
  • i u srijedu, 29. maja 2024., takođe, u sali u dekanatu predavanje na temu Suzbijanje štetočina na velikim površinama na primjeru masovnog ulova i metode konfuzije sa početkom u 11h.

Tokom boravka na Biotehničkom fakultetu profesorica Bažok će održati predavanja i u četvrtak, 30. maja 2024. u Baru, u Centru sa suptropske kulture, sa početkom u 12 h.

Pozivaju se svi zainteresovani istraživači i studenti (osnovnih, master i doktorskih studija) da prisustvuju predavanjima.

Prilog: Biografija prof. dr. sc. Renate Bažok