Dodjela diploma

OBAVJEŠTENJE

Obavještavaju se studenti Pomorskog fakulteta Kotor da će se dana 22. juna  2021. godine, (utorak) održati svečana dodjela diploma na  otvorenom prostoru ispred zgrade fakulteta.

Dodjela diploma će se  obaviti  u skladu sa sljedećim rasporedom:

• 22. jun 2021. godine, utorak u 9,00 časova:

Diplome osnovnih primijenjenih studija- Studijski program Nautika (primjenjene studije)

Diplome osnovnih  akademskih studija - Menadžment u pomorstvu i Pomorske nauke.

• 22. jun 2021. godine, utorak u 10,30 časova:

Diplome osnovnih primijenjenih  studija - Studijski program Brodomašinstvo (primjenjene studije),

Diplome specijalističkih i magistarskih studija na studijskim programima Menadžment u pomorstvu i  Pomorske nauke.

NAPOMENA: Zbog  obaveze poštovanja mjera i aktuelne epidemiološke situacije, dodjela diploma će se obaviti po grupama (studenti će biti kontaktirani u vezi tačnog vremena dolaska), pa molimo studente da poštuju vrijeme dolaska.

Studenti koji nisu u mogućnosti da prisustvuju svečanoj dodjeli diploma, mogu lično ili uz ovjerenu punomoć istu preuzeti  u studentskoj službi Pomorskog fakulteta Kotor svakog radnog dana od 10 do 12 časova.

Dobro došli na Pomorski fakultet Kotor uz iskrene čestitke za završene studije i želje za budući uspjeh u životu i radu!!!

Dekanat Pomorskog fakulteta Kotor