Najava učešća studenata i akademskog osoblja na prestižnom Adriatic Sea Forum-u u Dubrovniku

Šesto izdanje međunarodnog foruma iz oblasti pomorskog turizma Adriatic Sea Forum 2023 – Cruise, Ferry, Sail & Yacht  biće održano  4-5. maja 2023. godine u Dubrovniku. Glavni cilj Adriatic Sea Forum-a je pomocija jadranske regije kao jedinstvene pomorsko-turističke destinacije kroz saradnju između pomorskih zemalja: Grčke, Albanije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije i Italije. Ove godine Adriatic Sea Forum kroz Alumni@ASF inicijativu posebnu pažnju posvećuje uključivanju alumnista sa evropskih univerziteta nudeći im jedinstvenu priliku da se upoznaju, razmjenjuju informacije i znanje, te da uče kroz interakciju u diskusijama Foruma.

U skladu sa pomenutom inicijativom, studenti svih nivoa studija Pomorskog fakulteta Kotor dobili su mogućnost da učestvuju na međunarodnom Adriatic Sea Forum-u. Grupu naših studenata na pomenutom događaju predvodiće Prof. dr Senka Šekularac-Ivošević i dr Zoran Kovačević.

Učešće naših predstavnika na Forumu biće idealna prilika za prikupljanje aktuelnih informacija iz interesne sfere, širenje poslovnih i privatnih kontakata, kao i obogaćivanje znanja i formiranje različitih vidova buduće saradnje.