Najava Info dana na Pomorskom fakultetu Kotor

Kako su vrata Pomorskog fakulteta uvijek otvorena za sve zainteresovane, ovogodišnji Info dan Pomorskog fakultet Kotor posebno namijenjen maturantima/budućim studentima, održaće se u ponedjeljak,  12. juna 2023. godine od 9 do 12 h, u sali B3. Tom prilikom, posjetioci će imati priliku da se upoznaju sa osobljem Fakulteta,  resursima,  Centrom za istraživanje, inovacije i preduzetništvo, simulatorima i laboratorijama kojima Fakultet raspolaže. S obzirom na predstojeće upisne rokove, prisutnima će se predstaviti osnovne informacije o Fakultetu i njegovim aktivnostima, studijskim programima, procedurama prijavljivanja i upisa, mogućnostima zaposlenja uz spremnost profesora, saradnika i ostalog osoblja da ponude dalja pojašnjenja i odgovore na eventualna pitanja.

Dragim maturantima, budućim studentima i svima ostalim zainteresovanim želimo dobrodošlicu na Pomorski fakultet Kotor i vidimo se u ponedjeljak, 12. juna 2023. godine od 9 do 12 časova!