Praznična atmosfera za najmlađe na Pomorskom fakultetu Kotor!

Sindikalna organizacija Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore organizovala je praznični događaj dodjele novogodišnjih paketića za djecu svih zaposlenih na Pomorskom fakultetu Kotor u četvrtak, 21. decembra 2023. godine.

Za dekoraciju, poklone i posluženje, postarali su se predsjednik Sindikalne organizacije Pomorskog fakulteta Kotor, Saša Kuč, ostali članovi Sindikalne organizacije i zaposleni Fakulteta, te studenti osnovnih, master i doktorskih studija. U ugodnom i dekorisanom ambijentu fakultetskog kafea, mališani su uživali u bogatom programu, a vrhunac večeri bio je dolazak Djeda Mraza, koji je svojom prisutnošću donio poseban doživljaj i radost u srca naše djece.

Želimo izraziti duboku zahvalnost svima koji su doprinijeli ljepoti ovog događaja, a svim zaposlenim Pomorskog fakulteta Kotor želimo srećne praznike, ispunjene ljubavlju, zdravljem i radošću!

Sindikalna organizacija Pomorskog fakulteta Kotor