Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Baru

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor  je realizovana u Srednjoj ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Baru u petak, 2. marta 2018. godine.

Učenici su se upoznali sa tradicijom i radom Pomorskog fakulteta Kotor, podijeljen im je promotivni materijal, predstavljen je studijski program Menadžment u pomorstvu i logistika, kao što je bilo riječi i o mogućnostima za dodatnim usavršavanjem i učestvovanjem u raznim programima mobilnosti, praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u inostranstvu. Isto tako, bilo je riječi i o povoljnostima koje studenti mogu ostvariti tokom studiranja, kao i o izazovima tržišta rada koji ih očekuju nakon sticanja visokoškolskog obrazovanja.

Ovom prilikom se zahvaljujemo pomoćniku direktora, g-dinu Ranku Barjaktaroviću na ljubaznosti i gostoprimstvu tokom boravka predstavnika Pomorskog fakulteta Kotor u Srednjoj ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Baru.