Priznavanje inostrane isprave o stečenom srednjem obrazovanju radi nastavka obrazovanja na Univerzitetu Crne Gore, Pomorskom fakultetu

Na osnovu proglašenja Zakona o izmjenama i dopunama zakona o priznavanju inostranih obrazovnih isprava i izjednačavanju kvalifikacija, broj: 01-653/2 donešenog u Podgorici 5. jula 2016. godine (Sl. List 42/16), priznavanje isprave o stečenom srednjem obrazovanju radi nastavka obrazovanja vrši odgovarajuća ustanova visokog obrazovanja u kojoj se želi nastaviti obrazovanje, tačnije organizaciona jedinica Univerziteta Crne Gore.

Na sajtu našeg fakulteta blagovremeno će biti postavljene opširnije informacije o priznavanju inostrane isprave o stečenom srednjem obrazovanju radi nastavka obrazovanja na Univerzitetu Crne Gore, Pomorskom fakultetu.