Studentima trece godine brodoamsinstva odrzana prakticna predavanja, Nebojsa Krivokapic i Luka Strugar

Studentima trece godine brodomasinskog smjera su odrzana prakticna predavanja na savremenim simulatorima. Prezentaciju I predavanje su odrzali bivsi studenti Pomorskog fakulteta a sada uspjesni I visegodisnji prvi oficiri brodomasinstva na LNG i tankerskim brodovima gosp. Nebojsa Krivokapic I Luka Strugar iz Kotora.

Na ovim predavanjima studentima je objasnjen sistem za separaciju goriva , pripremanje I upravljanje istim kao I vaznost - specificnost u radu sa O.B.S. ( separatorima zauljane vode) kroz kratka videa I rad na simulatoru. Studenti su izrazili zahvalnost kolegama koji su izdvojili svoje vrijeme I posvetili ih buducim kolegama, kako bi kroz prakticne savjete I objasnjenja sto bolje upoznali buducu materiju koja ih ceka na svakom brodu.