Radni sastanak u vezi pripreme poluprojektnog izvještaja, 26.06.2019.

U utorak, 25. juna 2019. godine u Luci Kotor AD je održan još jedan sastanak predstavnika Luke i Univerziteta Crne Gore, a sve u realizaciji predviđenih aktivnosti na projektu pod nazivom Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways (PORTS). Ovom internom radnom sastanku su prisustvovali: doc. dr Pavle Popović, Maja Danilović i Božidar Vukšić ispred Luke Kotor AD, kao i MSc Maja Škurić ispred Univerziteta Crne Gore.

Na osnovu dosadašnjih aktivnosti i realizovanih radnih zadataka, učešće Luke Kotor AD kao pridruženog partnera na projektu je dalo dodatnu vrijednost samom projektu, naročito u implementaciji drugog radnog paketa i pripreme za treći radni paket koji je predviđen za četvrti i peti projektni period. Na ovom sastanku razmotrene su kvantitativne i kvalitativne mjere istraživanja i tzv. Needs Analyis koja će biti predstavljena na poluprojektnom sastanku u Bariju (Italija), sredinom jula mjeseca tekuće godine. Poluprojektnom sastanku će prisustvovati članovi tima oba partnera na projektu – Univerziteta Crne Gore i Luke Kotor AD.