Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor i Studentske organizacije Pomorskog fakulteta podržali akciju čišćenja Bokokotorskog zaliva

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor i Studentske organizacije Pomorskog fakulteta još jednom su pokazali spremnost da podrže i budu aktivni učesnici inicijativa za unaprijeđenje prirodne i društvene zajednice kroz učešće u akciji čišćenja Bokokotorskog zaliva povodom Svjetskog dana životne sredine. U akciji organizovanoj od strane Ministarstva održivog razvoja i turizma u saradnji sa mnogobrojnim državnim institucijama, privrednim i neprivrednim subjektima, realizovanoj kroz projekat "GEF Adriatic" dana 12.06.2020. godine sprovedena je akcija čišćenja podmorja i priobalja na području između Stoliva (Kotor) i Seljanova (Tivat) na unaprijed utvrđenim lokacijama i tom prilikom prikupljeno je više od pet tona otpada poput automobilskih djelova, bijele tehnike, stakla, kartona i plastike.