Centar za međunarodnu saradnju i razvoj karijere - Info dan o programima mobilnosti

Obavještavamo vas da će Centar za međunarodnu saradnju i razvoj karijere u utorak, 3. oktobra 2017. godine, u Rektoratu UCG u 11.00 časova, održati Info dan o programima mobilnosti koji su trenutno aktuelni i koji će biti dostupni studentima i akademskom/administrativnom osoblju u narednom semestru.

Naglašavamo da su trenutno aktuelni Erasmus+ program mobilnosti, u okviru koga je Univerzitet Crne Gore potpisao preko 70 bilateralnih ugovora sa partnerskim univerzitetima širom Evrope, zatim CEEPUS, turski program Mevlana koji finansira Vlada Turske.