Najava gostujućeg predavanja sa temom „Primijenjena matematika u nastavi na pomorskim fakultetima“

Poštovani,

Pozivamo vas da prisustvujete predavanju po pozivu, pod nazivom „Primijenjena matematika u nastavi na pomorskim fakultetima“ koje će održati prof. dr Maja Krčum i prof. dr Anita Gudelj sa Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Predavanje će biti održano u amfiteatru fakulteta dana 29.12.2022. godine, četvrtak, sa početkom u 10,00 časova.

Pozivamo vas da u što većem broju prisustvujete ovom interesantnom  predavanju čija tema predstavlja prikazivanje rezultata naučnoistraživačkog projekta MareMathics koji su realizovale kolege sa Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

DEKANAT FAKULTETA