Interni poziv za angažovanje demonstratora

Na osnovu Odluke rektora Univerziteta Crne Gore broj 01-3472 od 6.10. 2022. godine, Pomorski fakultet Kotor raspisuje

INTERNI POZIV

Za angažovanje demonstratora

Na poslovima pružanja pomoći i podrške u realizaciji nastavnog i istraživačkog procesa na:

• studijskom programu Nautika i pomorski saobraćaj, na određeno vrijeme od tri mjeseca u toku ljetnog semestra, 4 časa sedmično, studijske 2022/23. godine, tri izvršioca,
  • studijskom programu Menadžment u pomorstvu i logistika na određeno vrijeme od tri mjeseca u toku ljetnog semestra, 4 časa sedmično, studijske 2022/23. godine, dva izvršioca.

Pravo prijave na Interni poziv imaju studenti studijskog programa Nautika i pomorski saobraćaj ili Menadžment u pomorstvu i logistika koji nisu u radnom  odnosu u statusu saradnika u nastavi na Pomorskom fakultetu Kotor.

Potrebna dokumenta su:

• prijava (u slobodnoj formi),
  • CV kandidata,
  • potvrda o studiranju,
  • uvjerenje o položenim ispitima,
  • preporuka jednog nastanika.

Prijava sa prilozima se dostavlja  arhivi Pomorskog fakulteta Kotor do ponedjeljka 20.03.2023.do 14,00 časova.

Sa izabranim kandidatima biće  zaključeni ugovori  o izvršenju posla.