Upis studenata u narednu studijsku godinu

Obaviještavaju se studenti osnovnih i master studija koji su koristili septembarski rok da upis godine mogu realizovati u ponedeljak, 25. i utorak, 26. septembra 2023. godine u periodu od 9 do 13h i to po sledećem rasporedu:

• ponedeljak, studenti osnovnih studija studijskih programa Nautika i pomorski saobraćaj i Menadžment u pomorstvu i logistika
  • utorak, studenti osnovnih studija studijskih programa Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika i studenti master studija oba studijska programa.

Za upis je potrebno dostaviti:

• Indeks;
  • Prijavni list (na kojem će student zaokružiti predmete za slušanje za studijsku 2023/24), koji se preuzima na šalteru studentske službe;
  • Uplata na žiro račun Pomorskog fakulteta Kotor 510-227-38, svrha uplate - školarina, odnosi se na samofinansirajuće studente, koji nisu ispunili uslov za budžet i za studente ponovce. Naknada za školarinu za studente osnovnih studija iznosi 8,33 eura po kreditu, dok je za studente master studija naknada 16,66 eura po kreditu.
  • Uplata na žiro račun SOPF-A 510-89423 -73, svrha uplate –Studentski samodoprinos u iznosu od 4,00 eura.

Utvrđeni obim ostvarenih ECTS kredita kao uslov za upis u narednu godinu studija:

• Studenti prve godine osnovnih studija upisani studijske 2022/23 godine (Uslov za upis u drugu godinu 45 ECTS kredita).
  • Studenti druge godine osnovnih studija upisani 2021/2022 godine (Uslov za upis u treću godinu 105 ECTS kredita).
  • Studenti prve godine master studija upisani 2022/23 (Uslov za upis druge godine studija 45ECTS kredita).

Napomena: Studenti ne mogu upisati narednu godinu studija dok ne izmire dugovanja iz prethodne studijske godine.