Obavještenje za diplomirane studente Pomorskog fakulteta Kotor, Univerziteta Crne Gore

Svi studenti Pomorskog fakulteta Kotor, Univerziteta Crne Gore koji su ostvarili 180 ECTS kredita i uspiješno završili osnovne akademske studije imaju priliku da preuzmu svoju diplomu na Dan fakutleta ili kasnije.

Da bi studenti preuzeli diplomu na navedeni dan, neophodno je da:

• popune obrazac koji se nalazi u prilogu ovog obavještenja, i
  • izvrše uplatu naknade za izdavanje diplome prema detaljima i broju žiro računa koji je navedeni u priloženoj molbi.

Popunjen obrazac i uplatnicu traba dostaviti najkasnije do srijede, 25.10.2023. godine studentskoj službi Fakulteta, lično ili putem e-maila na adrese tnada@ucg.ac.me i  jtarle@ucg.ac.me.

Molimo sve zainteresovane studente da se pridržavaju navedenih uputstava kako bi diplome bile date na štampu.