Stručno predavanje firme Alfa Laval

Obavještavamo sve zainteresovane da će u srijedu, 24. januara 2024. godine predstavnici švedske kompanije Alfa Laval održati predavanje/radionicu u amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor od 9 časova.

Osim predstavljanja kompanije Alfa Laval, teme koje će biti predstavljenje biće vezane za BWTS/sisteme za tretman balastnih voda (opis funkcionisanja sistema, važeće regulative, problemi u radu), separatore goriva i ulja (opis rada, problemi u radu i metode za unapređenje rada), pločaste izmjenjivače toplote i servis i popravke. Predviđeno je i vrijeme za pitanja i odgovore, kao i pauze između segmenata predavanja.

Organizatori predavanja su Alumni klub Pomorskog fakulteta Kotor i kompanija Crnogorska plovidba AD Kotor, a domaćin događaja je Pomorski fakultet Kotor.