Realizacija Erasmus + studentskih mobilnosti na Pomorskom fakultetu Kotor, ljetnji semestar 2021/22

Pomorski fakultet Kotor nastavlja aktivnosti u okviru Erasmus + studentske mobilnosti i u ljetnjem semestru 2021/22 studijske godine.

Aktuelne su tri dolazne studentske mobilnosti sa tradicionalnih partnerskih obrazovnih institucija. Konkretno, studentsku mobilnost na Pomorskom fakultetu Kotor u periodu 17.02.2022. -31.05.2022. realizuju dvije studentkinje osnovnih studija sa Pomorske akademije iz Rumunije „Mircea cel Batran“. Takođe, na Pomorskom fakultetu Kotor, u periodu od 04.04.2022. do 03.07.2022. boravi student master studija sa Pomorskog odjela Univerziteta u Dubrovniku, koji priprema istraživanja za magistarsku tezu.

Pored dolaznih, u toku je i realizacija tri odlazne Erasmus + studentske mobilnosti. Naime, troje naših studenata osnovnih i master studija boravi na Pomorskom fakultetu Univerziteta u Splitu.