Ulysseus & Erasmus+ prezentacija na Pomorskom fakultetu Kotoru

Obavještavamo studente i osoblje da će se u srijedu 27. marta od 12:30h u Amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor u saradnji sa Kancelarijom za međunarodnu saradnju i mobilnost Univerziteta Crne Gore održati prezentacija ULYSSEUS MREŽE EVROPSKIH UNIVERZITETA.

Prezentacija je namjenjena studentima, kao i istraživačima, akademskom i neakademskom osoblju fakultetskih jedinica, pri čemu je ovo prilika za upoznavanje sa trenutnom ponudom, ali i budućim prilikama za usavršavanje i mobilnost unutar Alijanse. Pored Univerziteta Crne Gore, univerziteti koji su dio ove Alijanse su: Univerzitet u Sevilji, Univerzitet u Đenovi, Univerzitet Azurna obala, Univerzitet primjenjenih nauka Haga-Helia, Tehnički univerzitet Košice, Univerzitet u Minsteru i Preduzetnička škola MCI.

Takođe, iskoristićemo priliku da se predstavi Erasmus+ program gdje će zainteresovani moći da dobiju više informacija o proceduri za prijavu i načinu funkcionisanja programa.