Doktorska disertacija/ mr Ana Radulović/ Pomorski fakultet Kotor

Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore

O B A V J E Š T A V A

Javnost, da će mr  Ana Radulović javno braniti svoju doktorsku dsertaciju pod nazivom » Humanocentrični model jedinstvenog prozora u pomorstvu za potrebe luke u razvoju «, pred Komisijom za odbranu u sastavu:

• Dr Nikša Grgurević, vanredni profesor Univerziteta za poslovni inžinjering i menadžment, Banja Luka,
  • dr Ranka Krivokapić, Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore,
  • Dr Mimo Drašković, redovni profesor Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore, mentor.

Javna odbrana će se održati dana 10. aprila 2023. godine,  ponedjeljak, sa početkom u 13.00 časova u  Sali za sjednice Pomorskog fakulteta Kotor.

Pomorski fakultet Kotor

Doktorske studije