Odbrana polaznih istraživanja/ mr Vera Kapetanović/ Pomorski fakultet Kotor

Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore daje sljedeće

OBAVJEŠTENJE

Da će mr Vera Kapetanović javno braniti polazna istraživanja u okviru prijavljene doktorske disertacije pod nazivom Razvoj modela za integrisano upravljanje obrazovanjem i obukama pomoraca sa aspekta kvaliteta.

Kandidatkinja će svoje izlaganje obaviti pred Komisijom za ocjenu podobnosti teze i kandidata u sastavu:

• Dr Maja Krčum, vanredna profesorica Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, Hrvatska,
  • Dr Aleksandar Vujović, redovni profesor Mašinskog fakulteta Podgorica, Univerzitet Crne Gore,
  • Doc dr Stevan Kordić,  Prirodno-matematički fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore.

Javna odbrana će biti održana u petak, 27. oktobra 2023. godine, sa početkom u 10.30h u Sali za sjednice  Pomorskog fakulteta Kotor.

Pomorski fakultet Kotor