Svečani prijem studenata

Danas je na Pomorskom fakultetu Kotor održan svečani prijem za studente prve godine akademskih studijskih programa Nautika i pomorski saobraćaj,  Brodomašinstvo, Pomorska elektrotehnika i Menadžment u pomorstvu i logistika. Prisutnim nastavnicima i studentima su se obratili dekan prof. dr Špiro Ivošević i prodekanice prof. dr Milena Dževerdanović Pejović i prof. dr Tatijana Dlabač.

Studentima smo poželjeli srećan početak nastave uz iskazano zadovoljstvo što početak ove studijske 2022/23. godine bilježi uživo nastava u punom kapacitetu. Studentima je ukazano na  važnost redovnog praćenja nastave, učestvovanja u nastavnom i naučnom procesu na Fakultetu, te poštovanja akademskog integriteta   i akademske etike.

Na kraju, dekan Ivošević je zahvalio studentima što su odabrali upravo Pomorski fakultet Kotor uz poruku da samo učenjem i zalaganjem, kvalitetnim radom, i uz podršku nastavnika i saradnika mogu ostvariti dobre rezultate, te kasnije izgraditi svoje karijere kako na kopnu tako i na moru.