Uspješno održan Prvi projektni online sastanak na projektu NAUTICA CBC

Image

Prvi projektni online sastanak (Kick-off online meeting) na projektu pod nazivom „Jačanje, inoviranje i promovisanje ponuda nautičkog turizma i kulturnog naslijeđa kroz prekograničnu saradnju – NAUTICA CBC“ (“Strengthening, innovation and promotion of the nautical tourism offer and cultural heritage by cross-border cooperation – NAUTICA CBC”) koji je odobren za finansiranje kroz Program prekogranične saradnje Interreg-IPA CBC Hrvatska-Bosna i Hercegovina-Crna Gora 2014-2020. održan je  31.03.2021. godine.

Na projektnom sastanku učestvovali su predstavnici projektnih partnera, i to: Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta prometnih znanosti (vodeći partner), Univerziteta Crne Gore-Pomorskog fakulteta Kotor, Lučke uprave Splitsko-dalmatinske županije, TO Kotor.

Pripremne aktivnosti, upravljanje projektom, finansijsko rukovođenje, komunikacija i promocija, samo su neke od tema koje su razmatrane na današnjem sastanku. Sastanak su pored detaljnih prezentacija obilježila zajednička zapažanja, zadovoljstvo povodom početka ovog izuzetno važnog projekta saradnje, te planovi za budući period implementacije.