Dodjela diploma

OBAVJEŠTENJE

Obavještavaju se studenti Pomorskog fakulteta Kotor da će se dana 17. novembra  2021. godine, (srijeda) održati svečana dodjela diploma u amfiteatru fakulteta.

Dodjela diploma će se  obaviti  u skladu sa sljedećim rasporedom:

• 17. novembra 2021. godine, srijeda u 12:00 časova:

Diplome osnovnih akademskih studija za studente koji su diplomirali studijske 2019/20. godine – Nautika i pomorski saobraćaj i Pomorska elektrotehnika

• 17. novembra 2021. godine, srijeda u 12:30 časova:

Diplome osnovnih akademskih studija za studente koji su diplomirali studijske 2019/20. godine – Brodomašinstvo i Menadžment u pomorstvu i logistika

NAPOMENA: Zbog  obaveze poštovanja mjera i aktuelne epidemiološke situacije, dodjela diploma će se obaviti po grupama (studenti će biti kontaktirani u vezi tačnog vremena dolaska), pa molimo studente da poštuju vrijeme dolaska.

Studenti koji nisu u mogućnosti da prisustvuju svečanoj dodjeli diploma, mogu lično ili uz ovjerenu punomoć istu preuzeti  u studentskoj službi Pomorskog fakulteta Kotor svakog radnog dana od 10 do 12 časova.

Dekanat Pomorskog fakulteta Kotor