Potvrda dobre saradnje sa Fakultetom tehničkih nauka u Čačku

Pomorskom fakultetu Kotor je dodijeljena Plaketa za doprinos razvoju i afirmaciji Fakulteta tehničkih nauka u Čačku,  povodom obilježavanja 46 godina postojanja i uspješnog rada ovog Fakulteta u Čačku, pod okriljem Univerziteta u Kragujevcu.

Plaketu je uručila prof. dr Danijela Milošević, dekan Fakulteta tehničkih nauka u Čačku, a u ime Pomorskog fakulteta Kotor primila prof. dr Tatijana Dlabač, prodekan za razvoj i inovacije.

Ova svečana akademija, u znak obilježavanja 46 godina postojanja Fakulteta u Čačku,  održana je 19. novembra 2021. godine, specijalno upriličena na Dan fakulteta.

Tom prilikom uručene su i nagrade najboljim diplomiranim studenatima i institucijama sa kojima je ostavrena saradnja.

Ovo je još jedna potvrda dugogodišnje dobre saradnje dva fakulteta!