Promocija Pomorskog fakulteta u Centru srednjih škola u Trebinju, 5.4.2019.

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor su u petak, 5. aprila,  promovisali ovu visokoškolsku instituciju, Maturantima Centra srednjih škola  u Trebinju

Među predstavnicima Fakulteta bili su doc. dr Tatijana Dlabač, rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika, mr Sead Cvrk saradnik u nastavi i Lazar Ljubibratić, koji je završio Pmorski fakultet Kotor i nakon toga kadeturu na kompaniji Bernhard Schulte.

Maturanti su informisani o upisnim rokovima i načinu podnošenja potrebne dokumentacije za upis na Univerzitetu Crne Gore. Upoznali su se i sa tradicijom Pomorskog fakulteta Kotor, a posebno je predstavljen akademski studijski program Menadžment u pomorstvu i logistika za koji učenici ove škole imaju prohodnost za upis.

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktorici Nedeljki Ilić i profesorima Centra srednjih škola na srdačnoj dobrodošlici.