Na Pomorskom fakultetu Kotor se organizuje testiranje studenata iz Videotel & CES Seagull

Na Pomorskom fakultetu Kotor se organizuje online testiranje iz CES SEAGULL i VIDEOTEL u ponedjeljak, 13. maja i u utorak, 14. maja 2019. godine u racunarskom centru kod dekana, prof. dr Spira Ivosevica.

Polazuci online elektronski test kandidati su u sklopu predmeta Upravljanje rizikom u pomorstvu, za 81 minut odgovorice na 81 pitanjeiz elektronskog testa CES SEAGULL u cilju provjere svog sveobuhvatnog znanja stecenog na Fakultetu.

Ovaj vid provjere znanja pomaze da studenti u nezavisnoj procjeni njihovog znanja, a zaposlenima u nastavnom procesu u definisanju onih tematskih oblasti u kojima ima prostora za kontinualno unapredjenje nastavnog procesa.