Novogodišnji humanitarni Bazar

U okviru humanitarne akcije "Novogodišnji humanitarni Bazar" održane 23. decembra 2019. godine u Tivtu predstavnici akademskog i neakademskog osoblja Pomorskog fakulteta Kotor i predstavnici studenata ispred Studentske organizacije Pomorskog fakulteta podržali su inicijativu prikupljanja sredstava za obnovu Dnevnog centra za djecu sa smetnjama u razvoju.

U cilju podizanja svijesti o značaju unaprijeđenja uslova za osobe sa smetnjama u razvoju i djecu kao najmlađe i najosjetljivije predstavnike društva predstavnici Fakulteta i studenata se uvjek rado odazovu pozivu za učešće na ovim i sličnim događajima.