Građevinski fakultet/ Nađa Macanović/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 30. Pravila studiranja na postdiplomskim studijama Univerziteta Crne Gore donosim

RJEŠENJE

o odbrani magistarskog rada

I

Nađa Macanović, Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – smjer konstruktivni, braniće magistarski rad pod naslovom ”Analiza sila prednaprezanja u kosim užadima kod antenskih stubova statičkog sistema jarbol”, dana 24.06.2021. godine, u 13,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Duško Lučić, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Biljana Šćepanović, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  3. Prof. dr Ljiljana Žugić, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,