Rektorat, 12.11.2015

Magistarski rad / Pomorski fakultet Kotor / Sandra Racković

12.11.2015.  Pomorski fakultet Kotor

"Primjena inovativnih mjera bezbjednosti u prometu opasnih materija i zaštite mora od zagađenja sa stanica za snabdijevanje gorivom plovnih objekata"

Magistarski rad „Primjena inovativnih mjera bezbjednosti u prometu opasnih materija i zaštite mora od zagađenja sa stanica za snabdijevanje gorivom plovnih objekata“ Sandre Racković, studenta postdiplomskih magistarskih studija na studijskom programu Pomorske nauke, sa izvještajem Komisije za ocjenu rada nalazi se u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Fakulteta za pomorstvo u Kotoru, na uvid javnosti, počev od 12. novembra 2015. godine.

Eventualne primjedbe podnose se Fakultetu za pomorstvo u roku od 15 dana od dana isticanja ovog obavještenja.