Rektorat

Zlatne medalje za Nikolu Dobrašinovića i Ivonu Petrić

Za vikend je u Multimedijalnoj sali SKC Univerziteta Crne Gore održano XIV Studentsko prvenstvo Crne Gore u stonom tenisu.

U veoma zanimljivom takmičenju u muškoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio je Nikola Dobrašinović sa Elektrotehničkog fakulteta koji je u finalu savladao prošlogodišnjeg šampiona Harisa Taljanovića sa Univerziteta Donja Gorica rezultatom 2:0. Bronzano odličje pripalo je Vildanu Čindraku sa Medicinskog fakulteta.

U ženskoj konkurenciji potpuna dominacija Ivone Petrić sa Građevinskog fakulteta. Dominantnom igrom tokom čitavog turnira zasluženo je osvojila najsjajnije odličje. Ona je u finalu savladala Ivu Dragićević sa Ekonomskog fakulteta maksimalnim rezultatom 2:0. Bronzano odličje pripalo je takođe studentkinji Ekonomskog fakulteta Kristini Radović.

Broj posjeta : 97

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.