Rektorat, 13.01.2020

Crnogorska inženjerska zimska škola - još dva dana za prijave

X

Prijavljivanje za Crnogorska inženjersku zimsku školu „Montenegrin Engineering Winter School 2020“, završava se 15. januara 2020. godine.

Zainteresovani studenti koj su se prijavili moći če da učestvuju u zimskoj školi od 3. do 9. februara 2020. godine, na Elektrotehničkom fakultetu i Mtel digitalnoj fabrici.

Škola se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva nauke, Univerziteta Crne Gore, Elektrotehničkog fakulteta i kompanije M:tel, održaće se od 3. do 9. februara 2020. godine

Rukovodilac projekta doc. dr Milena Đukanović kaže da je zimska škola besplatna za studente sa Univerziteta Crne Gore, drugih privatnih univerziteta i mlade profesionalce koji su željni aktuelnih inženjerskih vještina i znanja.

"Intenzivni jednonedjeljni program je osmišljen tako da interesantnim obukama i radionicama iz oblasti web programiranja, 3D štampe i vrituelne stvarnosti ukaže studentima tehničkih nauka na nove i svjetski aktuelne teme u inženjerstvu. Za najbolje polaznike pripremljene su vrijedne nagrade", kazala je Đukanović.

Partneri projekta su: Mtel, Mtel digitalna fabrika, Codingo d.o.o., NVO Biznis Centar, Privredna komora, Mašinski fakultet, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, Pomorski fakultet, Arhitektonski fakultet.

Za više detalja u prilogu su program škole i prijavni formular.

Broj posjeta : 352