Odbor za monitoring master studija Univerziteta Crne Gore razmatrao prijave tema master radova na elektronskoj sjednici

Odbor za monitoring master studija Univerziteta Crne Gore je, na osnovu preporuke uprave Univerziteta Crne Gore, održao elektronsku sjednicu putem ZOOM aplikacije, kako bi se obezbijedio kontinuitet rada i u novonastalim okolnostima izazvanim globalnom pandemijom.

Na sjednici Odbora za monitoring master studija su razmatrane prijave tema master radova. Fakultetske jedinice Univerziteta Crne Gore će biti blagovremeno obaviještene o mišljenju Odbora.

Za vrijeme primjene privremenih mjera na Univerzitetu Crne Gore za sprečavanje nastanka i širenja virusa COVID 19, u skladu sa naredbama Ministarstva zdravlja, Odbor za monitoring master studija će, u kontinuitetu, održavati sjednice elektronskim putem.