Rektorat, 24.03.2020

Odbor za monitoring master studija Univerziteta Crne Gore razmatrao prijave tema master radova na elektronskoj sjednici

X

Odbor za monitoring master studija Univerziteta Crne Gore je, na osnovu preporuke uprave Univerziteta Crne Gore, održao elektronsku sjednicu putem ZOOM aplikacije, kako bi se obezbijedio kontinuitet rada i u novonastalim okolnostima izazvanim globalnom pandemijom.

Na sjednici Odbora za monitoring master studija su razmatrane prijave tema master radova. Fakultetske jedinice Univerziteta Crne Gore će biti blagovremeno obaviještene o mišljenju Odbora.

Za vrijeme primjene privremenih mjera na Univerzitetu Crne Gore za sprečavanje nastanka i širenja virusa COVID 19, u skladu sa naredbama Ministarstva zdravlja, Odbor za monitoring master studija će, u kontinuitetu, održavati sjednice elektronskim putem.

Broj posjeta : 695