Poziv za učešće na Međunarodnoj studentskoj nedjelji u Beogradu

Međunarodna studentska nedjelja u Beogradu (International Student Week in Belgrade - ISWiB) je internacionalni festival koji se se već četrnaesti put održava u Beogradu od 6. do 13. avgusta 2021. godine.

Ovogodišnji festival će biti održan pod sloganom #Cenimsebe #IAppreciateMe sa fokusom na samoaktuelizaciju, ohrabrivanje i pripremu mladih za predstojeće promene, kao i podsticanje da razvijaju sopstvenu ličnost i samopouzdanje.

Studenti će biti u mogućnosti da učestvuju u 10 zanimljivih radionica u različitim oblastima kao što su mjuzikl, psihodrama, start ap i druge.

Registracija učesnika je otvorena do 4. aprila 2021. godine.

Troškovi učestvovanja iznose 150 eura i uključuju smještaj, hranu i učešće na radionici i svim događajima tokom festivala, dok putni troškovi nisu uključeni u ovu cijenu.

Više informacija o programu festivala i načinu prijavljivanja možete pronaći na veb stranici organizatora https://iswib.org/pocetna/.