Savez EUTOPIA organizuje treću radionicu sa Zapadnim Balkanom

Univerzitet Imageu Ljubljani, koordinator projekta EUTOPIA2050, priprema treću veb-radionicu sa Zapadnim Balkanom. Događaj će se održati u okviru treće nedjelje saveza EUTOPIA koja će trajati od 12. do 16. aprila. Nedjelje saveza EUTOPIA predstavljaju petodnevno slavlje saveza EUTOPIA sa studentima i zaposlenima u obliku niza rasprava, seminara i ostalih interaktivnih aktivnosti.

Radionica sa Zapadnim Balkanom održaće se 13. i 14. aprila, a glavna tema rasprave biće autonomija i integritet univerziteta. Stručnjaci sa Zapadnog Balkana i iz saveza EUTOPIA razmijeniće svoja iskustva i znanje u toj oblasti i ujedno obaviti raspravu o srodnim pitanjima i izazovima s kojima se suočavaju njihove institucije.

Prijave za radionicu su otvorene ovdje. Ne zaboravite da pogledate i preostali program nedjelje saveza EUTOPIA i priključite nam se na zajedničkom putovanju!