Erasmus studentska mreža Podgorica raspisuje konkurs za prijem novih volontera

<span class="CyrLatIgnore">Erasmus</span> studentska mreža Podgorica raspisuje konkurs za prijem novih volontera

Ukoliko ste spremni za timski rad i aktivizam, otvoreni za nova iskustva i poznanstva,  motivisani za promociju sopstvene kulture i širenje evropskih vrijednosti, pozivamo vas da postanete članovi ESN mreže!

Erasmus studentska mreža (ESN) najveća je evropska studentska organizacija i ključna volonterska organizacija u Evropskom prostoru visokog obrazovanja, sa više od 15 hiljada volontera iz 42 zemlje.

Aktivnosti ESN volontera doprinose stvaranju fleksibilnijeg obrazovanja podržavajući i razvijajući studentsku razmjenu. Lokalne ESN sekcije su spona između lokalnih i internacionalnih studenata i omogućavaju interkulturalno iskustvo i onim studentima koji nemaju mogućnost da provedu period obrazovanja u inostranstvu.

Ukoliko želite da razvijate svoje vještine u internacionalnom okruženju, steknete nova znanja i upoznate vršnjake iz cijele Evrope prijavite se putem LINKA do 27. maja.

Korisni linkovi: ESN Podgorica IG @esnpodgorica_cs

ESN: https://www.esn.org/