Poziv za plaćenu praksu za mlade iz RE populacije još danas

NVO CAZAS je raspisao konkurs za plaćenu praksu za mlade iz RE populacije u trajanju od dva mjeseca.

Konkurs za plaćenu praksu otvoren je za mlade iz RE populacije koji su trenutno u srednjoj školi ili na fakultetu i koji su zainteresovani/e za istraživanje o ljudskim i manjinskim pravima, zaštiti i unapređenju ljudskih prava osoba iz RE populacije, socijalnoj i zdravstvenoj zaštiti, ali i drugim interesantnim temama u vezi sa djelatnošću CAZAS-a.

Zainteresovani kandidati/kinje mogu podnijeti prijavu sa kraćom biografijom i motivacionim pismom najkasnije do sjutra, 23. septembra 2022.godine, putem e-maila klub.mladih@cazas.org.

U nastavku možete pronaći link ka KONKURSU.

Za sve dodatne informacije oko prakse možete se obratiti na mail katarina.jocic@cazas.org ili klub.mladih@cazas.org, kao i putem telefona 020/658-520; 067/602-345 svakog radnog dana od 9 do 15 časova.