Prezentacija Programa stažiranja Američke privredne komore (AmCham)

Američka privredna komora u saradnji sa Karijernim centrom Univerziteta Crne Gore organizuje prezentaciju programa stažiranja Američke privredne komore za studente tehničkih fakulteta 15. maja, u zgradi Tehničkih fakulteta (Sala 017) sa početkom u 12 časova.

Studentima društvenih fakulteta ovaj program biće predstavljen 16. maja  na Pravnom fakultetu (Svečana sala), sa početkom u 12 časova.

Program omogućava studentima tromjesečnu praksu u kompanijama članicama AmCham-a.  Ove godine, otvoreno je čak 45 pozicija za stažiranje.

Program će početi 9. septembra i trajaće do 9. decembra 2019. godine.

Pozivamo sve studente završnih godina studija da prisustvuju i upoznaju se sa prilikama koje im se nude, kriterijumima i procedurom prijave. Posebno ističemo mogućnost nastavka angažmana u kompanijama/organizacijama nakon obavljenog stažiranja.

Studenti se mogu prijaviti do 28. maja 2019, putem maila internship@amcham.me.

U nastavku je tabela sa nazivima kompanija/organizacija i oblastima za stažiranje.