Održane online obuke za korišćenje servisa eINDEKS

Centar Informacionog sistema je organizovao dvije online obuke za zaposlene na Univerzitetu Crne Gore kako bi im olakšao korišćenje novog servisa eINDEX.

eINDEX je web orjentisana platforma dostupna na adresi eindex.ucg.ac.me. Svi profesori i saradnici mogu joj pristupiti preko svojih akademskih naloga. Dvostruka autentifikacija se vrši slanjem pristupnog koda SMS porukom. Ovaj servis omogućava  elektronski upis rezultata kolokvijuma, domacih, testova, iz kojih se automatski generišu ocjene.

Moguće je i postavljanje raznih vrsta obavještenja i materijala vidljivih samo odredjenim korisnicima, odnosno studentima i profesorima koji su vezani za određeni studijski program, ili predmet.

Vodjeni potrebom da digitalizacijom  olakšamo i automatizujemo postojeće procedure, trudili smo se da sistem bude fleksibilan i intuitivan, poštujući privatnost podataka naših studenata i zaposlenih.

Tim za korisničnu podršku je dostupan putem adrese eindex@ac.me .

Ovdje možete preuzeti SNIMAK obuke.