Rektorat, 15.05.2019

Dodjela nagrada za Takmičenje u crtanju kineskih zmajskih čamaca



Dodjela nagrada za Takmičenje u crtanju kineskih zmajskih čamaca

Dodjela nagrada za Takmičenje u crtanju kineskih zmajskih čamaca, održat će se 18. maja, u 11.00 sati,  u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, u Multimedijalnoj sali.

 

 Grupa tamičara do uzrasta od 6 godina

 

I mjesto: Toni Movilli, „Dašo Pavičić“ Herceg-Novi

II mjesto: Olesia Andrićenko, „Dašo Pavičić“

III mjesto: David Đeljošej, „Suncokrili“

Specijalna nagrada:

  1. Danilova Aleksandra, Likovna radionica „Grad Sunca“, HN
  2. Baranova Amanda, „Dašo Pavičić“
  3. Tara Mrđenović, „Suncokrili“
  4. Iskra Šćepanović „Suncokrili“
  5. Balša Đukanović „Suncokrili“
  6. Krivokapić Luka, „Đina Vrbica“
  7. Kalina Obradović, „Đina Vrbica“
  8. Vukan Brajović, „Suncokrili“
  9. Tadija Živaljević, „Štampar Makarije“
  10. Marko Radonjić, „Štampar Makarije“
  11. Jovana Perović

 

Grupa tamičara uzrasta 7-10

 

I mjesto: Anđa Andrijašević, „Štampar Makarije“, Podgorica

II mjesto: Sofija Mićunović, „Stefan Mitrov Ljubiša“, Budva

III mjesto: Sonya, Tivat KBIS

Specijalna nagrada:

  1. Marselj Bioniševa, „Dašo Pavičić“ Herceg Novi
  2. Danilov Lev, „Dašo Pavičić“, Likovna radionica „Grad Sunca“Herceg Novi
  3. Nikonov Aleksandar Aleksandrović, „Dašo Pavičić“,Likovna radionica „Grad Sunca“
  4. Lola Racković, „Maksim Gorki“
  5. Aleksa Milić, „Maksim Gorki“
  6. Darko Zlatičanin, „Maksim Gorki“
  7. Milena Mišurović, „Savo Pejanović“
  8. Uroš Đukanović, „Štampar Makarije“
  9. Darija Obradović, „Musa Burzan“
  10. Borej Đukić, „Štampar Makarije“
  11. Katarina Mićunović, „Stefan Mitrov Ljubiša“
  12. Angelina Žujović, „Vuk Karađić“
  13. Sara Vukčević, „Sutjeska“
  14. Filip Podgornik, „Maksim Gorki“

 

Grupa tamičara uzrasta 11-14

 

I mjesto: Nataša Jašović, , „Pavle Rovinski“

II mjesto: Milica Radunović,  „Savo Pejanović“

III mjesto: Laura Bilafer,  „Narodni heroj Savo Ilić“, Kotor

Specijalna nagrada:

  1. Andrea Laković, „Pavle Rovinski“
  2. Aleksandar Ćupić, „Pavle Rovinski“
  3. Isidora Jovićević, „Pavle Rovinski“
  4. Mia Krsmanović, „Pavle Rovinski“
  5. Darija Jeknić, „Pavle Rovinski“
  6. Saša Martinović, „Pavle Rovinski“
  7. Anja Miljenović, „Narodni heroj Savo Ilić“, Kotor
  8. Arina Probej Golova, „Dašo Pavičić“, Likovna radionica „Grad Sunca“
  9. Šatilkina Evelina, „Maksim Gorki“
  10. Mija Milić, „Maksim Gorki“
  11. Kovačević Svetlana, Herceg Novi
  12. Mirzina Amalija, „Milan Vuković“, HN, Likovna radionica „Grad Sunca“
  13. Filip Prelević, Tivat, KSIM
  14. Luka Prelević, KSIM
  15. Ivana Šaranović, „Marko Miljanov“

 

Grupa tamičara uzrasta 15+

 

I mjesto: Nada Jovović, „Slobodan Škerović“, Podgorica

II mjesto: Xia Tian, Ginmazija, Cetinje

II mjesto: A Mei, Ginmazija, Cetinje

III mjesto: Nikolina Ćoso, „Slobodan Škerović“

Specijalna nagrada:

  1. David Vuković, Gimnazija, Cetinje
  2. Abramović Milena, Gimnazija, Cetinje
  3. Radoičić Iva, Gimnazija, Cetinje
  4. Teodora Krečković, „Ivan Goran Krecković“, Herceg Novi
  5. Sara Stamatović, „Slobodan Škerović“
  6. Nađa Kuzmanović, „Slobodan Škerović“
  7. Lana Rajković, „Slobodan Škerović“
  8. Anastasija Popović, „Slobodan Škerović“
  9. Teodora Gvozdenović, „Slobodan Škerović“
  10. Luka Bezmarević, Ekonomski fakultet, Podgorica
  11. Glorija Vuković, „Štampar Makarije“
  12. Marta Uskoković, „Štampar Makarije“
  13. Mihailo, OŠ:„Jugoslavija“ Bar
Broj posjeta : 238