Obavještenje o načinu realizacije nastave u narednom periodu

S obzirom na epidemiološku situaciju Univerzitet Crne Gore je preporučio organizacionim jedinicama da, shodno svojim mogućnostima i potrebama studenata, predlože organizaciju nastave u narednom periodu.

Imajući u vidu kompleksnu epidemiološku situaciju nastava na Biotehničkom fakultetu će se od 01. marta izvoditi naizmjenično po nedjeljama, tj. da svake neparne nedjelje nastava bude organizovana u učionicama,  a parnih nedjelja da bude online.

Shodno navedenom od 01. do 05. marta nastava će se izvoditi u učionicama.

Mole se studenti da redovno prate sve nove preporuke, obavještenja na stranici Fakulteta i obavještenja za pojedine predmete. Ukoliko dođe do novog pooštravanja epidemioloških mjera biće pomjeren termin održavanja nastave u učionicama.

S obzirom na zabranu međugradskog saobraćaja vikendom studenti koji po rasporedu imaju predavanja ponedjeljkom ujutru od 8 do 10h trebaju se dogovoriti sa profesorima o eventualnom pomjeranju termina održavanja tog predavanja.