Dvije zlatne medalje za vina Biotehničkog fakulteta – potvrda vrhunskog kvaliteta

Na 88. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, održanom od 18-24. septembra 2021. godine, Biotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore predstavio se sa vinom Vranac barriqeu – vrhunsko crveno vino, berba 2017. i 2018. Na ovoj najvećoj i najznačajnijoj smotri pojoprivrede u Centralnoj i Jugoistočnoj Evropi oba kandidovana Vranac barrique vina (berba 2017. i 2018. godine) su od strane Komisija za ocenjivanje nagrađena za zlatnim medaljama za kvalitet.

Zlatne medalje na Novosadskom sajmu su još jedna potvrda vrhunskog kvaliteta naših vina i nagrada za ogromni trud i znanje koje se decenijama ulaže u ovu proizvodnju.